• Broneering puudub.

Tekstiilipesur Kärcher Puzzi 8/1c Rent Haapsalus

20.0 

Tekstiilipesuri rent Haapsalus. Rendi tekstiilipesur ja puhasta diivanid, madratsid, toolid, vaibad, autosalong ja muud tekstiilpinnad ise! Kärcheri tekstiilipesur keemiliseks puhastuseks ehk märgpesuks on sinu kasutada vaid 20 € päev (hind sisaldab pesuvahendit ~2 diivani jagu). Suuremas koguses pesuvahend väikese lisatasu eest.

Broneeri seadmele järeletulemise kuupäev. Tagastamine toimub rendile järgneval päeval kell 9.00.

Kas autosalongi keemiline pesu on kallis?

Käercheri tekstiilipesuriga on autosalongi keemiline pesu lihtne ja odav! Võimas ja kompaktne pihustiga tekstiilipesur sobib ideaalselt autosalongi puhastamiseks. Jätab võrreldes konkureerivate toodetega pinnad tunduvalt kuivemaks. See võimaldab autosalongi ja tekstiilkatted palju kiiremini taas kasutusse võtta. Suur jalglüliti tagab tekstiilipesuri ergonoomilise kasutamise ja laseb keskenduda keemilisele pesule.

Soovid teha diivani märgpesu?

Et hoida kodu tõeliselt puhtana ja tervislikuna, tasub alati põhjalikult puhastada ka diivan. Meie soovitame seda teha vähemalt kaks korda aastas. Kuna kodutekstiilid on pidevas kasutuses, jääb tolm ja muu mustus sinna kerge vaevaga külge. Tihti ei ole see isegi silmaga näha. Puhastamata diivan, tugitool ja muud tekstiilid peidavad aga endas suurel hulgal tolmu ning mustust, mis soodustavad allergia teket või teisi terviseprobleeme.

Tekstiilipesur puhastab põhjalikult Teie tekstiilmööbli ja vaibad ning kodu saab hoopis värskem! Kui Teie pehme tekstiilmööbel, vaibad ja autosalong on pikemat aega põhjalikult puhastamata, võite kindlad olla, et seal tegutsevad tolmulestad, keda tavasilmaga näha pole. Tekstiilipesurit rentides säästad palju aega ja raha, sest saad tolmulestadest lahti nii koduses majapidamises kui ka autos olevatelt tekstiilpindadelt.

tekstiilipesurKärcheri tekstiilipesurid

Kärcheri tekstiilipuhastajad tagavad põhjaliku puhtuse vaiba sügavaimates kiududes. Puhastusvahend pritsitakse survega sügavale vaiba sisse ja tõmmatakse koos lahustunud mustusega välja, eemaldades efektiivselt õli, mustuse ja lõhnad.

Tekstiilipesuri tööpõhimõte

Puhastamise ajal pihustatakse puhastusvahendit sisaldav vesi puhastavale pinnale ja imetakse koos mustusega kohe jälle välja.

Hügieeniliselt puhas

Kärcheri tekstiilipuhastajad sobivad ideaalselt nii allergikutele kui ka kodudele, kus on lemmikloomad.