• Broneering puudub.

Kärcher Vee- ja tolmuimeja rent Tallinnas (NT 27/1)

15.0 

Tolmuimeja rent Tallinnas.
Mudel NT 27/1 Me on võimas märg- ja kuivtolmuimeja professionaalseks kasutamiseks. See on äärmiselt kompaktne roostevabast terasest konteineriga seade ning selle lisavarustusse kuuluvad mitmed kasulikud lisatarvikud.
Broneeri seadmele järeletulemise kuupäev. Tagastamise aeg täpsustatakse rendipunktis kohapeal.

Kärcher kõigeimeja nii töökotta kui koristusfirmasse.

Õhu hulk 67 l/sek
Hõrendus 208 mbar
Mootor 230V/1380W
Mahuti 27 l metallist
Varustus: 2,5 m imuvoolik koos torupõlvega, metallist imutorud, põrandaotsik märg- ja kuivimemiseks, peensuudmik ja harjastega mööbliotsik.

Tolmuimeja NT 27/1 Me on kompaktne, hea manööverdusvõimega ja kasutajasõbalik märg- ja kuivtolmuimeja kõikvõimalikeks kommertsrakendusteks. Masina võimas ventilaator tagab tohutu imemisvõimsuse. Masinal on kassettfilter. Ülevoolamise vältimiseks katkestab mehaaniline ujukisüsteem toite kohe, kui konteiner on maksimaalse tasemeni täis. Praktiline kiirkinnitussüsteem tagab lisatarvikute kiire ja lihtsa vahetamise. Viis sujuvalt liikuvat rullikut tagavad esmaklassilise manööverdatavuse ja kaljukindla stabiilsuse. Ventilaatori katte pealmisel osal on praktiline kandikulaadne pind jääkide jaoks. Kogu masina korpus on valmistatud löögikindlast plastmassist. Lisaks on mudelil NT 27/1 Me lisatarvikute hoidikud ja konks toitejuhtme korrastatud hoiustamiseks. Ergonoomilise kujuga kandesang muudab lisatarvikutega koormatud seadme transportimise lihtsaks ja mugavaks. Tolmuimejal NT 27/1 Me on ümber masina paiknev põrkeraud, mis kaitseb nii masinat kui ka seinu, seadmeid ja mööblit kahjustuste eest. Selle tööstusliku tolmuimeja roostevabast terasest konteiner on happe- ja leelisekindel, mis tagab seadme pika kasutusea.