• Broneering puudub.
Placeholder
Placeholder

Aurupesuri Rent Tallinnas Kärcher SG 4/4

25.0 

Aurupesuri rent. Aurupesuri rent Tallinnas. Aurupuhasti rent.
Puhasta: nahkistmed, nahkdiivanid, aknad, kangad, taimed, vuugid, ribikardinad, sanitaarruumid, põrandad.

Reguleeritav aurujuga ja VapoHydro funktsioon tagavad ideaalsed puhastustulemused ilma, et peaksid kasutama agressiivseid kemikaale ja vahendeid. Puhastamiseks kasutatakse vaid vett. Aknapuhastusotsik aitab puhastada ka klaaspindasid. Aurupesuri 4 liitrine paak võimaldab pausideta tööd. Kärcheri aurupuhasti on sinu kasutada vaid 25 € päev.

Broneeri seadmele järeletulemise kuupäev. Tagastamise aeg täpsustatakse rendipunktis kohapeal.

Kas autosalongi keemiline pesu on kallis?

Käercheri aurupuhastiga on autosalongi pesu lihtne ja odav! Professionaalne tööstuslik aurupuhasti sobib ideaalselt autosalongi nahkistmete ning armatuuri puhastamiseks.

Soovid teha nahkdiivanile uut välimust?

Et hoida kodu tõeliselt puhtana ja tervislikuna, tasub alati põhjalikult puhastada ka diivan. Meie soovitame seda teha vähemalt kaks korda aastas. Kuna kodutekstiilid on pidevas kasutuses, jääb tolm ja muu mustus sinna kerge vaevaga külge. Tihti ei ole see isegi silmaga näha. Puhastamata diivan, tugitool ja muud tekstiilid peidavad aga endas suurel hulgal tolmu ning mustust, mis soodustavad allergia teket või teisi terviseprobleeme. Aurupesur puhastab põhjalikult Teie nahkmööbli ja ning kodu saab hoopis värskem!

tekstiilipesurKärcheri aurupesurid

Kärcheri aurupesurite abil saab kogu teie pere nautida ideaalselt puhast kodu — ja seda ilma kemikaalide abita. Oma esmaklassilise puhastusvõime tõttu tapab aur 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamistes leiduvatest bakteritest*, tagades kõrgeima hügieenitaseme ja tervisliku elukeskkonna. Täiskäik edasi! Kärcheri aurupesurid tagavad esmaklassilised tulemused nii köökide, vannitubade kui ka põrandate puhastamisel ja triikimisel. Avastage aurupesuri erinevad kasutusvaldkonnad.