• Broneering puudub.

1. Üldine

1.1. Tingimused kehtivad www.keemilinepuhastus.com broneerimiskeskkonna omaniku OMAKAPITAL TÜ (Kaupmees), Seedri tee 7, Karla küla, Rae vald, Eesti, registrikood 11667003, info@keemilinepuhastus.com, ja broneeringu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete rentimisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad interneti broneerimiskeskkonna vahendusel toodete rentimisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

1.3. Kaupmees võib muuta broneerimiskeskkonna üldtingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muutustest teavitatakse broneerimiskeskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

2. Hinnad

2.1. Broneerimiskeskkonnas olevad päeva rendihinnad sisaldavad pesuvahendit 1 nurgadiivani jagu. Suuremas koguses pesuvahend lisatasu eest. Vaata, kuidas kujuneb hind siit.
2.2. Rendiaeg lõpeb järgmisel päeval kell 9:00
2.3. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Toode lisatakse ostukorvi peale toote ning vajadusel suuruse valimist tootelehel nupu „Lisa ostukorvi“ vajutamist.
3.2. Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada.
3.3. Broneeringu vormistamiseks tuleb ostukorvis vajutada nuppu „Vormista tellimus“ – klient suunatakse broneeringu vormistamise lehele. Peale vajalike andmete sisestamist suunatakse klient makseviisi valiku lehele.
3.4. Broneering loetakse vormistatuks peale arve tasumist.
3.5. Peale arve tasumist saadetakse Kliendi e-mailile broneeringu kinnitus.

4. Tasumine

4.1. Broneerimiskeskkonnas tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna.
4.2. Kliendil on võimalik kasutada tasumiseks Eesti tuntud pangalinke (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV). Tellimuse kinnitamisel suunatakse Teid panka, kus ootab ees eeltäidetud maksekorraldus. Antud makseid vahendab Maksekesus AS.
4.3. Tasumine toimub väljaspool broneerimiskeskkonda turvalises keskkonnas mida vahendab Maksekeskus AS.
4.4. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus.

5. Rendipunkti asukoht

5.1. Tekstiilipesuri rendipunkti asukohad on :
Räpina maantee 18a, Võru
Ringtee 75B, Tartu,
Seedri tee 7, Jüri,
Lihula mnt 27, Haapsalu.
Asukohad leiad siit.

7. Kaupmehe poolne tellimuse tühistamine

7.1. Kliendi broneeritud toote puudumisel tühistab Kaupmees tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt, kui täielikult. Tühistatud broneeringust informeeritakse koheselt klienti. Osalise tühistamise korral võib Kaupmees küsida Kliendi soove ülejäänud tellimusega ümber käimiseks – kas lähetada või samuti tühistada.
7.2. Broneeringu tühistamisel tagastatakse kliendile tasutud summa niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.

9. Muud tingimused

9.1. Broneerimiskeskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.
9.2. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Kaupmehel puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.
9.3. Kliendi ja Kaupmehe vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kaupmees vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.

Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.

10. Kaupmehe kontaktid:

OMAKAPITAL TÜ

+372 5628 5060

Seedri tee 7, Karla küla, Rae vald, 75326, Eesti

Registrinumber: 11667003

E-post: info@keemilinepuhastus.com

veebileht: www.keemilinepuhastus.com