• Broneering puudub.

TURVATOOLIDE JA LAPSEVANKRITE PUHASTUS

Pakume eraklientidele võimalust tuua Karamelli 6 aadressile põhjalikku puhastusse laste turvatoolid ja lapsevankrid. Lapsevankri või tooli keemilise puhastuse käigus puhastatakse tekstiilpinnad, pehmendused, kinnitused, turvatraksid, plastikosad, rattad ja võrgud.

Kuidas meie seda teeme?

Pritsime spetsiaalse pesuainega lahust puhastatavale pinnale. See imbub sügavale kangasse ning eemaldab sealt mustuse, mida tavapesu ei eemaldaks. Vajadusel kasutame spetsiaalset plekieemaldajat ja harjamist tugevamate plekkide eemaldamiseks. Seejärel loputame pinnad spetsiaalse veeimuriga, mis kogub endasse nii mustuse kui ka puhastusvahendi. Lisaks sellele teeme põhjaliku ning kemikaalivaba aurupesu, mis eemaldab bakterid ja desinfitseerib. Peale pesu alustame puhuriga kuivatamist.

Millest sõltub teenuse hind?

 • Määrdumus. Kui määrdunud on ese?
 • Materjal. Mis materjalist on ese?

Hind: 19€/turvatool, 39€ vanker

LISAINFO: +372 5699 7749

FIRMAAUTODE KEEMILINE PUHASTUS TALLINNAS

Pakume firmaautodele ja eraautodele autosalongi keemilist puhastust kliendi juures. Auto keemilise puhastuse käigus puhastatakse salongi istmed, uksepolstrid ning põrandad mustusest ja tolmust. 

Kuidas meie seda teeme?

Pritsime spetsiaalse pesuainega lahust puhastatavale pinnale. See imbub sügavale kangasse ning eemaldab sealt mustuse, mida tavapesu ei eemaldaks. Vajadusel kasutame spetsiaalset plekieemaldajat ja harjamist tugevamate plekkide eemaldamiseks. Seejärel loputame pinnad spetsiaalse veeimuriga. Peale pesu jääb autosalong õrn-niiskeks ning sõltuvalt kanga iseloomust kestab ka kuivamise protsess. Autosalongi kuivamist kiirendame vajadusel ja soovi korral ka spetsiaalsete puhuritega.

Millest sõltub teenuse hind?

 • Kogus. Mitu autot on vaja puhastada?
 • Määrdumus. Kui määrdunud on autosalong?
 • Materjal. Mis materjalist on toolid?
 • Tingimused. Kas kohapeal on olemas vesi ja elekter?

Hind alates: 50€/auto, kaubik

LISAINFO: +372 5699 7749

Koostöös Cleanwell puhastusteenustega, pakume kõrgekvaliteedilist tekstiilmööbli, nahkmööbli ning põrandakatete puhastust. Tutvu teenustega allpool ning esita päring lehekülje lõpus.

DIIVANI PUHASTUS

Pehme mööbli pesu on eripuhastustöö, mille käigus eemaldatakse sügavale kangasse kogunenud mustus ja tolm. Tulemuseks plekivaba, puhas ning healõhnaline mööbel.

Kuidas meie seda teeme?

Kõigepealt pritsime spetsiaalse pesuainega lahust mööbli pinnale. See imbub sügavale kangasse ning eemaldab sealt mustuse, mida tavapesu ei eemaldaks. Vajadusel kasutame spetsiaalset plekieemaldajat tugevamate plekkide eemaldamiseks. Seejärel loputame pinnad spetsiaalse pesuriga. Peale pesu jääb mööbel õrn-niiskeks ning kuivamisprotsessi pikkus sõltub kanga iseloomust.

Millest sõltub teenuse hind?

 • Pindala. Kui suur on puhastust vajav pind? (arvestus käib istekohtade järgi)
 • Määrdumus. Kas mööblil on palju plekke?
 • Iseloom. Mis materjalist on mööbel?

Hind alates: 50€+km

LISAINFO: +372 5691 6916

NAHKMÖÖBLI PUHASTUS

Nahkkatete puhastus on eripuhastustöö, mille käigus puhastatakse naha pind ning kaetakse hooldusainega. Nahkkatte puhastus aitab hoida pinda murenemast ning ei lase mustust koguneda sügavale nahapooridesse.

Kuidas meie seda teeme?

Nahapesuainega ja vastavate tarvikutega teostame naha puhastust. Pesu tulemus sõltub suuresti nahatüübist. Pärast pesu kanname pinnale nahakaitsevahendit.

Millest sõltub teenuse hind?

 • Kogus. Kui suur on puhastust vajav pind? (arvestus käib istekohtade järgi)
 • Määrdumus. Kui murenenud ja määrdunud on nahkkatte pind?
 • Iseloom. Mis nahatüübiga on tegu?

Hind alates: 50€+km

LISAINFO: +372 5691 6916

VAIPADE PUHASTUS

Vaipkatte pesu on eripuhastustöö, mille käigus puhastatakse vaipkate mustusest, mida tolmuimejaga kätte ei saa. Samuti eemaldatakse vaipkattelt plekid ning ebameeldiv lõhn.

Kuidas meie seda teeme?

Märg: Virbelmasina ja spetsiaalse vaibapesuaine lahusega hõõrutakse vaibalt lahti sügavale kinni jäänud mustus. Ühtlasi ka eemaldatakse plekieemaldusainega vaipkattelt plekid. Kogu vaibalt välja tulev mustus ning pesuvesi eemaldatakse vaibaimuriga, samaaegselt loputades. Peale pesu vajab vaip veidike kuivamist.

Kuiv: Spetsiaalse kuivpesuainega pritsitakse pind ning hõõrutakse virbelmasinagavaip puhtaks. Ühtlasi ka eemaldatakse plekieemaldusainega vaipkattelt plekid.

Millest sõltub teenuse hind?

 • Pindala. Kui suur on vaip/vaipkatte pind?
 • Määrdumus. Kui määrdunud on vaip/vaipkate?
 • Iseloom. Kumba pesu vaipkate vajab?

Hind alates: 50€+km

LISAINFO: +372 5691 6916

KONTORITOOLIDE PUHASTUS

Kontoritoolide pesu on eripuhastustöö, mille käigus puhastatakse toolide pehme istumis- ja seljaosa (vajadusel ka käetoed) sinna kinni jäänud mustusest ja tolmust.

Kuidas meie seda teeme?

Kõigepealt pritsime spetsiaalse pesuainega lahust tooli pinnale. See imbub sügavale kangasse ning eemaldab sealt mustuse, mida tavapesu ei eemaldaks. Vajadusel kasutame spetsiaalset plekieemaldajat tugevamate plekkide eemaldamiseks. Seejärel loputame pinnad spetsiaalse veeimuriga. Peale pesu jääb tool õrn-niiskeks ning sõltuvalt kanga iseloomust kestab ka kuivamise protsess.

Millest sõltub teenuse hind?

 • Kogus. Mitu tooli vajavad eripuhastust?
 • Määrdumus. Kas toolidel on palju plekke? Kui määrdunud toolid üldiselt on?
 • Materjal. Mis materjalist on toolid?

Hind alates: 50€+km

LISAINFO: +372 5691 6916

KÜSI PAKKUMIST

Nimi

E-posti aadress

Kontakttelefon

Puhastatav pind, värv, suurus, asukoht ja mustusaste

Pilt